Opinie

Opinie

POZNAJ OPINIE
NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW:

GGS IT Consulting

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług świadczonych przez Elę.
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim którzy poszukają pomocy w sprawach administracyjnych w swojej firmie.

GGS-250x250
Michalina-250x250

Michalina Patucha

Współpraca z Elą to czysta przyjemność. Doceniam terminowość, pomysły i pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Polecam serdecznie wszystkim zapracowanym!

Marta Idczak

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług świadczonych przez Elę.
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim którzy poszukają pomocy w sprawach administracyjnych w swojej firmie.

idczak-250x250
OPT-g-250x250

Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice

Pani Ela Wolińska od kilku lat administruje naszą stroną internetową. Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Pani Ela jest terminowa i komunikatywna. Aktualizacje pojawiają się na naszej witrynie niezwłocznie (najpóźniej w ciągu kilku godzin od przesłania) a Pani Ela pozostaje w twórczym dialogu, proponując własne usprawnienia.

Michał Mackiewicz

Sprawdziłem i na 100% mogę Elę polecić. Terminowo, ale i z dużym wyczuciem do robionych rzeczy. Posty na stronie Berrolii lepsze niż bym sam napisał. Zna się na mediach społecznościowych, WordPressie i wielu innych rzeczach. A jak się nie zna, to potrafi się szybko nauczy.

mmackiewicz6-300x300
żmudzka-250x250

Karolina Żmudzka

Współpracuję z Elą Wolińską od kilku lat i z przyjemnością rekomenduję współpracę z nią również innym. Ela z dużą odpowiedzialnością i zaangażowaniem podchodzi do zadań, których się podejmuje. To, co robi jest dopracowane w każdym calu, z dbałością o szczegóły i starannością. Jest osobą wszechstronną i kreatywną, w związku z tym sprawdza się w wielu rolach: jako wirtualna asystentka, trener, project manager, organizator wydarzeń.

Agnieszka Walczak – Skałecka

Ela to wulkan energii i pasji. Jest zdecydowana i konkretna, a przy tym otwarta na potrzeby innych. Współpracę wspominam bardzo pozytywnie, więc pewnie nie raz jeszcze się spotkamy.

skalecka-250x250
inak-250x250

Asia Inak

Ela jest fantastyczna w tym co robi, działa szybko i bardzo dokładnie, doskonale wyczuwa potrzeby klienta więc współpraca z nią to czysta przyjemność. Bardzo mocno polecam współpracę z Elą wszystkim, którzy mają na głowie mnóstwo rzeczy które nie pozwalają ruszyć im do przodu z prowadzeniem biznesu.

Marcin Grzegorczyk – The Razor’s Edge Barbershop

Team Wolińskich czyni cuda! W kilka miesięcy po otwarciu działalności pomogli mi zapełnić kalendarz i utrzymać poziom – mam zapisanych klientów na dwa tygodnie do przodu. Szukam nowych fryzjerów, żeby sprostać zapotrzebowaniu na usługi mojego barbershopu w Lublinie! PDB ogarnia moją stronę www, komunikację w mediach społecznościowych, kręcą i edytują dla mnie filmy i projektują ulotki i plakaty. Współpraca z nimi to świetna inwestycja! Polecam!

marcin_grzegorczyk_ref
Hory-250x250

Michał Horyński

Pełen profesjonalizm i elastyczne podejście, a do tego szybka realizacja zlecenia i świetny kontakt. Polecam wszystkim zapracowanym przedsiębiorcom.

Marta Górazda

Z Elą dogaduję się bez problemu od samego początku naszej współpracy. Jest wszechstronna – zajmuje się zarówno sprawami administracyjnymi, tworzeniem contentu czy analizami. Polecam pracę z Elą, jeśli szukasz prawdziwej asystentki, którą nie zaskoczą nawet najdziwniejsze zadania

Marta-2-768x512-250x250
01_studio07-250x250

Ewa Zychowicz

Wspaniała i profesjonalna pomoc. Ela nie zadaje wielu pytań, po prostu działa! Ujął mnie jej spokój, nawet w trudnych sytuacjach trzyma rękę na pulsie i dopina sprawy na ostatni guzik. Lubię z nią współpracować, czuje, że mogę zająć się prowadzeniem moich zajęć, a Ela Wolińska ogarnie resztę! Polecam, super mieć Elę w zespole, wtedy prowadzenie firmy, wszelkie bieżące i męczące sprawy już nie takie straszne!

Angelika Kaźmierczak

Odkąd rozpoczęłam współpracę z Elą moja firma ruszyła niesamowicie do przodu – w końcu mam czas na rozwój zamiast tylko łatać dziury. Dzięki Eli nawiązałam kontakt z kilkoma portalami branżowymi. Ela jest niesamowicie wszechstronna i sumienna – ogarnia stronę www, kontakty w mediach, kwestie prawne i bezpieczeństwo. Działa przy tym bardzo wydajnie. Jestem bardzo zadowolona i właśnie wykupiłam kolejny, większy pakiet godzin na kolejny miesiąc współpracy. Polecam każdemu!

O-mnie-min-1-250x250
kreatornia-250x250

Kamila Urbaniak

Ela działa szybko i sprawnie. Dopytuje dokładnie co ma zrobić i jest cierpliwa – to ważne szczególnie dla osób, które uczą się dopiero delegować. Sprawdziła się zarówno w edycji contentu na stronie, pozycjonowaniu wpisów pod SEO, wyszukiwaniu informacji i porównywaniu ofert, dokonywaniu analiz. Polecam Elę z czystym sumieniem. Nigdy się na współpracy z nią nie zawiodłam.

Jolanta Kopeć

Ela zdjęła mi z głowy wszystko czego nie umiem, nie lubię robić i co mnie frustruje. Dzięki niej mam więcej czasu na to co robię naprawdę dobrze i na czym zarabiam. Ela nie tylko szybko i solidnie wykonuje różne zadania ale jest też kompetentnym, wszechstronnym doradcą. Ma niewyczerpane pokłady cierpliwości. Jej obecność daje mi poczucie bezpieczeństwa. Potrafi rozwiązać każdy problem. Żałuję, że nie korzystałam z jej usług wcześniej . Pakiety asystenckie to elastyczna inwestycja w rozsądnej cenie.

Jola-dar-min-250x250
Magdalena-Rozmus-Dołżyńska1-min-205x300-250x250

Magdalena Rozmus

Współpracę z Pomocą dla Biznesu rozpoczęłam z polecenia. Rozwój działalności okupiony był nawałem pracy i coraz bardziej dokuczającym brakiem czasu. O tym, co robi Ela dla małych i dużych biznesów dowiedziałam się w momencie, w którym nie potrafiłam już sobie sama poradzić. Ela z ogromnym spokojem, zaangażowaniem i wiedzą – przedstawiła mi plan „posprzątania” mojej działalności – od oferty, strony internetowej po doradztwo odnośnie formy aktywności zawodowej w mediach. W konsekwentny sposób wprowadzała go w życie, pokazując jednocześnie – jak zadbać o swój wizerunek w Sieci na przyszłość. Ogromnym atutem Eli jest profesjonalna wiedza, przejrzystość komunikacji, systematyczność i upór w dbaniu o swojego klienta. Dzięki pomocy Eli mogę skupić się na tym co robię najlepiej, a cała reszta – wiem, że jest w bezpiecznych rękach!

Brygida Urban

Serdecznie polecam! Współpraca z Elą,to przede wszystkim profesjonalne wsparcie, świetne pomysły. Jestem wdzięczna za wyrozumiałość oraz pomoc.

IMG_1603-250x250